Praktyczna i funkcjonalna miska WC Koło Modo

Praktyczna i funkcjonalna miska WC Koło Modo

Optymalny wybór sanitariatu jest niezwykle ważny. Ma on bowiem wpływ na charakter łazienki, ale także na jej funkcjonalność czy komfort użytkowania. Poza tym dobrze dobrana miska sedesowa pozwala znacznie zaoszczędzić zużycie wody, a także będzie bezproblemowa przez wiele lat. Eksperci, fachowcy, wykonawcy podkreślają, że jednymi z lepszych są miski WC Koło. Modele te zachwycają nie tylko estetyką, ale i parametrami technicznymi. Natomiast modelem, który cieszy się wciąż ogromną popularnością, jest miska WC Koło Modo. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na jej temat – koniecznie zapoznaj się z naszym poniższym wpisem. Zapraszamy!

Miska WC Koło Modo – w jakich łazienkach sprawdzi się ten model?

Estetyka, wzornictwo każdego elementu wyposażenia łazienki jest niezwykle ważne. Ze względu na design, miska WC Koło Modo idealnie sprawdzi się w łazienkach nowoczesnych, minimalistycznych, ale i wszędzie tam, gdzie ważna jest wysoka jakość wykonania i funkcjonalność. Miski WC Modo Koło są bowiem połączeniem ciekawego wzornictwa i ergonomii. Ten model miski sedesowej ma lekko zaokrąglone krawędzie.

Miska WC Modo do łazienek małych czy dużych. Jest to miska sedesowa, która jest montowana podtynkowo, czyli na stelażu umieszczonym w ścianie. Tym samym są to miski WC, które zajmują mniej miejsca, niż w przypadku klasycznych kompaktów WC. Poza tym, dzięki temu, że miska jest podwieszana, widoczna jest podłoga pod nią. Ma to wpływ na bezproblemowe czyszczenie podłogi, ale także i optyczne powiększenie wnętrza.

Bezkołnierzowa miska WC Koło Modo

Dlaczego miski WC bez kołnierza cieszą się obecnie tak dużą popularnością? Otóż to właśnie one uznawane są za najbardziej higieniczne. Bezkołnierzowe miski sedesowe nie posiadają bowiem rantu wewnętrznego, pod którym zazwyczaj namnażają się i gromadzą groźne dla zdrowia drobnoustroje. Nie ma też miejsc, które są dosyć problematyczne podczas czyszczenia, ponieważ w klasycznych miskach WC z rantem miejsce to nie jest szkliwione.

Miski WC Koło Modo nie posiadają kołnierza. Dzień temu także spłukiwanie jest bardziej efektywne i możliwe przy mniejszej ilości wody, co oczywiście przekłada się na niższe rachunki. Atutem misek WC Koło jest także to, że zostały one wykonane z bardzo dobrego materiału ceramicznego. Producent udziela długiej gwarancji, co jest z pewnością potwierdzeniem wysokiej jakości produktów.

funkcjonalna ceramika Koło

Zalety misek WC Koło Modo

Jakie jeszcze zalety posiadają miski WC Koło Modo? Do zalet misek WC Koło z pewnością należy zaliczyć fakt, że producent w ciągłej sprzedaży posada części zamienne do misek WC, a także i do desek sedesowych. Poza tym bez problemu z oferty producenta wybrać można umywalkę czy wannę, która kształtem, kolorem i ogólnym designem będzie pasowała do miski WC.

W wielu sklepach stacjonarnych, jak i internetowych miski WC koło sprzedawane są w zestawie razem z deskami wolnoopadającymi typu slim. Rozwiązanie takie jest korzystne, ponieważ taki zestaw WC jest często tańszy, niż dwa produkty zakupione oddzielnie. Poza tym mamy pewność, że miska będzie idealnie pasowała do deski.

2 thoughts on “Praktyczna i funkcjonalna miska WC Koło Modo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jeden + sześć =