Co zrobić, żeby facet zatęsknił po rozstaniu? Napraw swój związek

Co zrobić, żeby facet zatęsknił po rozstaniu? Napraw swój związek

Początki związków na ogół przepełnione są budzącym się uczuciem i tęsknotą za każdą wspólnie spędzoną chwilą. Jednak pary z dłuższym stażem z pewnością wiedzą, że codzienna rutyna może znacznie przygasić płomień namiętności, a tęsknota nie pojawia się już tak często, jak kiedyś. Co zrobić żeby facet zatęsknił? Mamy na to cały szereg sprawdzonych w praktyce sposobów!

Jak sprawić, żeby facet zatęsknił za wspólnymi chwilami?

Wspólne chwile na początku związku to przede wszystkim eksplozja uczuć i chęć do spędzania ze sobą każdej wolnej chwili. Z czasem ten entuzjazm nieco przygasa, a codzienna rutyna nie pozwala już na tak mocne doznania. Jeśli jednak chcesz wiedzieć, co zrobić, by druga osoba zatęskniła za wspólnymi chwilami, podpowiadamy kilka sprawdzonych rozwiązań.

co zrobic zeby facet tesknil

Pomyśl o sobie

Zamiast nieustannie skupiać się na tym, co robi druga osoba i jak spędza swój czas, zdecydowanie lepszym pomysłem będzie dać sobie czas tylko dla siebie. Co to oznacza w praktyce? Zamiast zadręczać się myślami, weź książkę i skup się na przyjemnej lekturze, zacznij ćwiczyć lub idź na długi spacer do parku. Naucz się spędzać czas sama ze sobą. Mężczyzna, widząc Twoje nastawianie, szybko przypomni sobie, jak wspaniale było dzielić czas ze sobą, organizując wspólne wyjścia i łącząc pasję. Twoje szczęście z pewnością udzieli mu się w błyskawicznym tempie.

co zrobić żeby były chłopak zatęsknił

Nie czekaj na telefon

Jeśli chcesz odzyskać zainteresowanie mężczyzny, nie czekaj na wiadomość z telefonem w ręce. Musisz bowiem zdać sobie sprawę, że to jedna z najgorszych rzeczy, które może zrobić kobieta, walcząca o zainteresowanie ukochanej osoby. Nie odpisuj natychmiast na każdą wiadomość i nie odbieraj telefonu, gdy tylko rozlegnie się jego pierwszy dźwięk. Facet zacznie z pewnością zastanawiać się, co się dzieje, że nie masz dla niego już tyle czasu, co kiedyś i nie czekasz na każdy jego telefon. A stąd już tylko krok do tęsknoty za dawnym czasami.

co zrobić żeby chłopak zatęsknił

Zadbaj o swój wygląd

Jeśli chcesz obudzić zazdrość ukochanej osoby, skup się przez chwile wyłącznie na sobie. Zadbaj o swoją fryzurę, dokonując w niej ciekawych zmian. Wybierz się na długie zakupy i wymień swoją garderobę na zupełnie nową. Pomyśl również o tym, by zrobić sobie perfekcyjny makijaż. Pamiętaj o tym, że też musisz mieć trochę czasu dla siebie. Facet zaczyna tęsknić, gdy widzi, że doskonale radzisz sobie bez jego obecności, a Twój wygląd przyciąga uwagę innych mężczyzn.

Wzbudzaj zazdrość

Aby facet zaczął tęsknić za wspólnymi chwilami, zacznij wzbudzać w nim nieco zdrowej zazdrości. Daj mu poczuć, że istnieją momenty, w których sam musi zawalczyć o zainteresowanie ukochanej kobiety. Jeśli chcesz odzyskać jego zainteresowanie wspólnymi chwilami, zrób mocny makijaż, załóż ulubioną sukienkę i wymień kilka uprzejmości z kelnerem w restauracji. Jeśli masz zdjęcia faceta przyjaciółki, możesz skomplementować go w obecności partnera. Facet pomyśli sobie z pewnością, że musi się bardziej postarać, by nie stracić ukochanej osoby.

co zrobić żeby facet zatęsknił

Flirtuj

Aby za sobą zatęsknić, warto przypomnieć sobie dawne czasy, kiedy Wasz związek dopiero raczkował. Należy dać sobie trochę czasu na flirt, który rozpalał związek w jego pierwszym etapie. Przesyłaj ukochanemu ukradkowe spojrzenia i nieśmiałe uśmiechy. Poświęć nieco czasu, by przygotować się do wspólnego wyjścia i załóż na spotkanie swoją najlepszą sukienkę. Chyba nie ma osoby, która nie doceni, że ktoś inny stara się dla niej wyglądać jak najlepiej.

Zniknij na dłużej

Jeśli chcesz szybko odzyskać faceta zainteresowanie… zniknij na pewien czas. Najpierw jednak podgrzej atmosferę do czerwoności obietnicą wspólnych chwil. Nie dziękuj jednak za cudowną randkę i nie czekaj z telefonem w ręce, aż on zdecyduje się do Ciebie napisać. Warto dać sobie nieco czasu, by przekonać się, jak bardzo za sobą tęsknicie, gdy nie jesteście razem. Dzięki temu oboje będziecie chcieli na nowo spędzać czas we dwoje, rozkoszując się każdą chwilą.

Zaktualizuj swój profil

Jeśli masz profil w mediach społecznościowych, koniecznie go zaktualizuj. Wstaw nowe zdjęcie profilowe pamiętając, by wyglądać na nim wyjątkowo atrakcyjnie. Nie zapomnij również o relacji z wyjścia ze znajomymi czy tajemniczym zdjęciu posiłku w restauracji. Wykorzystaj Facebooka czy Instagrama, by przekazać, co musi wiedzieć druga osoba o Twojej codzienności. Pokaż, jak dobrze się bawisz i jak atrakcyjnie wyglądasz, a Twój partner z pewnością szybko zatęskni za wspólnymi chwilami.

Tęsknota po rozstaniu

Co zrobić, aby facet chciał wrócić do nas po rozstaniu? To pytanie z pewnością zadaje sobie wiele kobiet. Jeśli chcesz odzyskać faceta, być może warto wzbudzić w nim nieco zazdrości i tęsknoty. Z pewnością nie uczynimy tego jednak, czekając z telefonem w ręce na wiadomość od wciąż ukochanej osoby. Wprost przeciwnie! W tym momencie warto pokazać, jak dobrze radzimy sobie bez jej obecności na co dzień, nawet jeśli nie jest to do końca prawdą. Jeśli chcesz odzyskać faceta, daj mu trochę czasu, by pobył sam ze sobą. W tym czasie możesz zorganizować wyjazd ze znajomymi i zadbaj o swój wygląd. Facet zatęskni, gdy zobaczy, że jesteś silna i piękna również i bez niego.

jak sprawic by facet zatesknil

Jak odzyskać faceta i czy jest to w ogóle możliwe?

Jeśli chcesz odzyskać faceta po rozstaniu, zadbaj o to, by być dla niego widoczną, ale nie narzucać się ze swoją obecnością. Pokaż mu, że dobrze bawisz się również i bez jego obecności. Warto przemyśleć również, dlaczego doszło do rozstania. Jeśli byłaś zbyt ofensywna, zabraniałaś partnerowi kontaktów z przyjaciółmi i chciałaś spędzać z nim każdą wolną chwilę, być może warto zmienić swoje nastawienie? Jeśli przyczyną rozstania były tylko drobne zgrzyty we wspólnej codzienności, warto dać partnerowi czas na przeanalizowanie sytuacji i nieco tęsknoty za wspólnymi chwilami, budzonej co jakiś czas atrakcyjnym zdjęciem w social mediach i wyjściem na imprezę z najlepszymi koleżankami.

Czego nie robi zakochany facet?

Zakochany facet nie robi wielu rzeczy. Z pewnością nie odmówi spotkania z Tobą, nawet jeśli będzie ono trwać wyjątkowo krótko. Nie pozostawi też bez odpowiedzi Twojej wiadomości i nie skrytykuje Cię za wybraną stylizację, makijaż czy poglądy.

Jak dać mu do zrozumienia, że mnie traci?

Istnieje na to kilka sprawdzonych sposobów. Przestań obejmować go w każdym swoim planie, skoncentruj się na sobie i zacznij spędzać więcej czasu ze swoimi znajomymi. Nie odpowiadaj zbyt szybko na jego wiadomości i nie odbieraj telefonu już po pierwszym „sygnale”.

Co mężczyźni lubią słyszeć?

Mężczyźni lubią słyszeć, że doskonale radzą sobie ze stawianymi przed nimi wyzwaniami. Lubią być chwaleni za to, co robią dla ukochanej osoby oraz dla wspólnego domu i stworzonej razem rodziny.

One thought on “Co zrobić, żeby facet zatęsknił po rozstaniu? Napraw swój związek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

szesnaście + 7 =